پخش بین المللی فیلمنامه در

RAW

پخش بین المللی فیلم‌نامه در کمپانی Rawبه عقیده بسیاری از صاحب نظران عرصه سینما، فیلم‌نامه مهم ترین بخش ساخت یک فیلم سینمایی به شمار می رود. امروزه با توجه به شرایط سخت تولید یک فیلم، فیلم‌نامه نویسان جهت ساخت اثر خود و یا معرفی آن به تهیه کنندگان و کارگردانان علاقه مند، با مشکلات بسیاری رو به رو هستند.


از این رو جشنواره های فیلم‌نامه نویسی علاوه بر این که فرصت محک زدن کیفیت فیلم‌نامه های ساخته نشده را در رقابت با آثار دیگر از سراسر جهان جهت کسب جوایز مختلف را در اختیار نویسندگان قرار می دهند، امکان ارتباط با سرمایه گذاران و تهیه کنندگان سینما را جهت ارائه فیلم‌نامه خود و یا جذب فاند را برای مولفان فیلم‌نامه فراهم می کنند.

در این راستا کمپانی "Raw" با تیمی متخصص و آشنا با جشنواره های فیلم‌نامه نویسی و شرایط پذیرش آن ها، همین طور روش های پیچینگ و فاندریزینگ فیلم‌نامه، به پخش بین المللی آثار نویسندگان پرداخته و آن ها را از تمامی مراحل فرآیند پخش مطلع می سازد.

پدرام قره باغی، کارشناس پخش بین الملل فیلم‌نامه در کمپانی Raw

فرآیند پخش فیلم‌نامه در کمپانی Raw از مطالعه دقیق فیلمنامه توسط کارشناس آغاز می شود. سپس کارشناس کمپانی، فیلمنامه را از لحاظ کیفی و ساختاری بررسی کرده و جشنواره های متناسب با اثر را برمی گزیند. ثبت نام و ارسال فیلمنامه به جشنواره های مختلف از طریق پلت فرم ها و یا مستقیما در وب سایت جشنواره ها و معمولا با پرداخت هزینه ورودی صورت می پذیرد. با توجه به هزینه های زیاد ثبت نام خصوصا برای ایرانیان، کارشناس به نمایندگی از کمپانی با جشنواره ها در ارتباط است و با آن ها جهت دریافت تخفیف و یا حذف کامل ورودیه مکاتبه می کند.

در صورت موافقت جشنواره امکان ثبت نام رایگان و یا ارزان تر برای فیلمنامه فراهم می شود. فرآیند پخش صرفا به ثبت نام اثر منجر نشده و با توجه به دیدگاه نویسنده در قالب استیتمنت و در مورد اثر مکاتبه ای با جشنواره شکل می‌گیرد و وضعیت فیلم‌نامه به صورت روزانه پیگیری می‌شود و به صورت ماهانه گزارشکار مبنی بر اسامی جشنواره های فرستاده شده و نتایج آن ها ارسال می شود، تا نویسنده در جریان روند کار قرار بگیرد.

در مجموعه Raw تمامی تلاش ما بر این است که آثار فیلمنامه نویسان در عرصه بین الملل به بهترین نحو ممکن ارائه شده و امیدواریم تا نتایج رضایت مند و قابل قبولی برای فیلمنامه ها رقم بخورد.


خدمات کمپانی "Raw" در حوزه پخش فیلم‌نامه:1. مشاوره در زمینه های فیلم‌نامه نویسی و پخش بین المللی فیلم‌نامه
2. پخش و ارائه‌ی فیلم‌نامه به جشنواره و خریداران بین المللی
3. ترجمه تخصصی فیلم‌نامه به زبان انگلیسی
4. ویرایش فیلم‌نامه در فرمت استاندارد
5. طراحی پوستر فیلم‌نامه
6. طراحی کاتالوگ برای ارائه حرفه ای اثر


 مدارک مورد نیاز پخش فیلم نامه

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN