طراحی وبسایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ در

RAW

طراحی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ

حضور مستمر کسب و کار شما در اینترنت، به شما این امکان را خواهد داد که با کاربران خود از سراسر دنیا در تماس باشید، لیکن انجام مؤثر این کار نیازمند وب‌سایتی است که متضمن هویت منحصربه‌فرد شما باشد. کسب و کار اینترنتی شما، نیازمند طرح‌هایی است که علاوه بر زیبایی ظاهری و جذابیت، بلکه با دوراندیشی با نیاز های کسب و کار شما همخوانی کامل داشته باشد.

مشاوره با شرکت ما در راستای تبدیل چشم‌انداز خود به یک طرح وب‌سایت مطرح - ما با شما ملاقات کرده و نظر شما را راجع به ظاهر وب‌سایت خواهیم شنید. بعد از شنیدن صحبت‌های شما، طراحان ما ایده‌های شما را به طرحی مفصل برای یک وب‌سایت حرفه‌ای و زیبا به‌منظور رسیدن به چشم‌انداز موردنظر تبدیل خواهند کرد.

ما با شما در مورد به‌کارگیری هویت گرافیکی (UI/UX) کسب و کارتان به‌عنوان بخشی ضروری از وب‌سایت صحبت خواهیم کرد. طراحان گرافیکی ما دیدگاه‌های شما را خواهند شنید و نظرات حرفه ای خود را با شما در میان خواهند گذاشت و در طول مسیر به تمام جزئیات توجه خواهند کرد.

  • ایجاد یک وبسایت حرفه ایی
  • طراحی براساس اصول برندینگ
  • اجرای ایده های خلاقانه
  • طراحی اقتصادی برای مشتری
  • سازگاری با موبایل و تبلت

پس از طراحی گرافیکی آن را به وب سایتی چشم نواز تبدیل خواهیم کرد که مطابق استاندارد های جهانی وب خواهد بود. نتیجه‌ی کار وب‌سایتی جذاب و کاملاً سازگار با موبایل خواهد بود که با استفاده از یک سامانه مدیریت محتوای متن‌باز توانمند نمایانگر شخصیت کسب و کارتان خواهد بود.

وبسایت برای هر مجموعه ایی در حقیقت ویترین آن مجموعه در فضای مجازی می باشد. ما در طراحی وبسایت کسب و کار شما از آخرین اصول و روش های برندینگ و بازاریابی استفاده می نمائیم، استفاده از این اصول باعث هویت بخشیدن نام برند شما می گردد.  

در طراحی وبسایت باید ایده داشت، باید برای مشتری در هر پله نقشه راهی تعریف نمود و بر اساس آن در نهایت یک وبسایت کاربر پسند تحویل مشتری داد. باید خود را جای کاربرهای نهایی مشتری دید، تا خروجی کار بشود آنچه که مشتری در کسب و کار خود می خواهد.

ما به هیچوجه بر اساس آورده مشتری از کیفیت کار کاسته یا به آن نمی افزاییم. ما پلن های اقتصادی به مشتری معرفی می کنیم که نسبت به رقبای بنام نه تنها کمتر یا بیشتر بلکه با همان کیفیت اما قیمت مناسبتر وبسایت طراحی میکنیم. 

چیدمانی که هم در کامپیوتر، هم در تبلت و هم در گوشی تلفن همراه زیبا و جذاب است - تمام طرح‌های ما بر اساس یک چارچوب واکنش‌گرا بوده که به وب‌سایت شما این امکان را می‌دهد که با دستگاهی که از طریق آن وب‌سایت مشاهده می‌شود منطبق شود. این چارچوب تضمین می‌کند که وب‌سایت شما همان‌طور که می‌خواهید نمایش داده شود.

از طراحی وبسایت و خدمات سئوی ما در RAW بیشتر بدانید : 

کلیپ معرفی خدمات ما در این بخش

خدمات ما در این حوزه


طراحی وبسایت و اپلیکیشن
طراحی وبسایت و اپلیکیشن
استراتژی تبلیغات دیجیتال
استراتژی تبلیغات دیجیتال
خدمات سئو برای بهبود رتبه وبسایت
خدمات سئو برای بهبود رتبه وبسایت

نمونه کار

ساخت تیزر تبلیغاتی 3d ساپرا تجارت فرداد  قطعات و لوزام یدکی ماشین مارموت

ساخت تیزر تبلیغاتی 3d ساپرا تجارت فرداد قطعات و لوزام یدکی ماشین مارموت

ساخت تیزر تبلیغاتی 3d ساپرا تجارت فرداد قطعات و لوزام یدکی ماشین مارموت

27آذر
طراحی وبسایت رسمی کارگردان سینما و تئاتر

طراحی وبسایت رسمی کارگردان سینما و تئاتر

طراحی وبسایت رسمی کارگردان سینما و تئاتر گووان مهر اسماعیل پور توسط کمپانی بین المللی Raw https://govanmehr.ir/

23آذر
طراحی وبسایت رسمی کارگردان

طراحی وبسایت رسمی کارگردان

طراحی وبسایت رسمی کارگردان توسط تیم طراح کمپانی بین المللی Raw https://sghasemii.ir/

09شهریور
طراحی وبسایت  رسمی کارگردان

طراحی وبسایت رسمی کارگردان

طراحی وبسایت رسمی کارگردان سینما توسط تیم طراح کمپانی بین المللی Raw https://saharmahmoudi.ir/

18مرداد
طراحی وبسایت فروشگاه لوازم خانگی

طراحی وبسایت فروشگاه لوازم خانگی

طراحی وبسایت فروشگاه لوازم خانگی ipuhome توسط تیم طراح کمپانی بین المللی Raw https://ipuhome.ir/

18مرداد

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

دی ان ان