درباره ما و  تیم ما در

RAW

درباره‌ی ما


ما کمپانی بین‌المللی Raw هستیم. این مجموعه به مدیریت فریما خلیلی از مرداد ماه ۱۳۹۷ به شماره ثبت ۵۳۰۴۰ فعالیت خود را با هدف تولید و ارائه آثار هنری با استاندارهای بین‌المللی آغاز کرد.

فعالیت‌های ما شامل تهیه و تولید و پخش بین‌الملل تمامی آثار هنری از جمله فیلم کوتاه، فیلم بلند، مستند، انیمیشن، هنرهای تجسمی، مد و فشن؛ و حمایت از هنرمندان در عرصه‌های گوناگون هنری، مشاوره در حوزه برندینگ و پرسونال برندینگ می‌باشد.

تمام هدف و چشم‌انداز ما، شکل‌گیری مفهوم یک تیم و به کارگیری این تیم جوان و خلاق، در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفیت این مهم، یعنی همان هنر است.

ارائه‌ی خدمات هنری در محیطی پویا و همکاری با هنرمندان با ذوق و استعداد و همراهی آنها تا کسب موفقیت در عرصه‌های بین‌المللی هدف تیم کمپانی ماست.


( برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما، میتوانید CV موجود در باکس زیر را بخوانید.)سخن مدیر عامل


کمپانی Raw برای من جایی‌ست که در آن همه‌ی آرمان ها و آرزوهایم به هم می‌رسند : خانه ای که در آن را همیشه به روی بهترین دوست ها و عزیزانم گشوده‌ام، و به مهر بوده که مدام کوشیده‌ام تا پذیرای استعدادها و هنرهای مثال زدنی‌شان باشم . چرا که از نخست اگر این دوستی ها و همدلی ها نمی‌بود خود این خانه که آجر به آجرش را دست به دست بوده که نهادیم نیز نمی‌بود، و این همه به واقع در دنباله‌ی همان حرف همیشه‌ی ما‌ست که معنا یافته و گفتیم ما به این اتفاق باور داریم و در راستای همین فهم است که به یکایک شما مخاطبان و خریداران توانایی های خود به چشم دوستی نویافته نگاه می‌کنیم که در آینده‌ای نه دور شریکی ماندگار خواهد بود.

فریما خلیلی

تیم کمپانی Raw


" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN