درباره ما و مجموعه تیم ما در

RAWمقدمه


Raw شرکتی همبسته از فعالیت های متفاوت و مسئولیت های مختلف است : شرکتی که از تجمیع بخش هایی متنوع و از هم آیی پاره های گوناگون بوده که به وجود آمده و در زمینه های متفاوتی مشغول خدمات رسانی به مخاطبان خود است . اما بی گمان می توان گفت آنچه تمامی این پاره ها و بخش های گونه گون را چون تهیه و تولید فیلم و تئاتر _ پخش بین المللی آثار هنری را به هم مرتبط کرده و همچون بندی بیش و کم ناپیدا، این همه را به هم‌بسته و چون رشته ای کنار هم نشانده، یک واژه است و همین : هنر !
درباره‌ی ما


کمپانی Raw مجموعه‌ای ست از جوان هایی پرشور و با استعداد، جوان هایی که همگی رویاهای بزرگی را در سر می‌پروراند و در این آشفته ترین برهه‌ی تاریخی همچنان به مدد امید و با تکیه بر هم و هنری که در خود سراغ دارند است که سرپا مانده و با توانی گویی بیش از پیش است که در مسیر همان رویاها و اهداف‌شان گام می‌زنند: چرا که ما به هر ترتیبی باور داریم " به اتفاق جهان می‌توان گرفت " و این گفته را نه همین شعار شرکت‌مان، که سرلوحه‌ی اندیشه های خویش قرارداده‌ایم .


باری، ما جمله جوان‌ایم و همگی یا در معتبر ترین دانشکدههای هنری کشور بوده که تحصیل کرده‌ایم و یا در زمینه تخصصی خود دوره های آموزشی و کارگاهی متفاوتی را گذرانده و دستاورد های قابل اتکایی داریم : دست آورد هایی که همگی در طی سال‌ها‌سال بودن در فضای کار و تحصیل مداوم بوده که به دست آمده و اکنون با در کنار هم نشستن آن ها ست که باور داریم می‌توان به بهترین شکل ممکن در راستای تحقق ایده اصلی خود گام برمی‌داریم. ایده‌ای که به تعبیری آن را رسالت هم اگر نگوییم، وظیفه‌ی خود می‌دانیم، و آن چیزی نیست جز ایجاد پیوندی ساختاری میان عرضه‌ی صنعت و هنر : برای تحقق همین مهم است که از ابتدا برای یافتن شرکای خود همیشه نگاه‌مان به بهترین ها بوده و از این میان برای جامعه‌ی فرهنگی، کار افرینان، تولید کننده های برتر و شرکت های دانش بنیان جایگاه و اعتباری ویژه قائل بوده‌ایم و می‌دانسته ایم که بی گفت و گو همکاری با آنان اساسا هم افزایی ست و در انجام، موجب هر چه بلندتر شدن و بیشتر دیده شدن ما نیز خواهد بود.سخن مدیر عامل


کمپانی Raw برای من جایی‌ست که در آن همه‌ی آرمان ها و آرزوهایم به هم می‌رسند : خانه ای که در آن را همیشه به روی بهترین دوست ها و عزیزانم گشوده‌ام، و به مهر بوده که مدام کوشیده‌ام تا پذیرای استعدادها و هنرهای مثال زدنی‌شان باشم . چرا که از نخست اگر این دوستی ها و همدلی ها نمی‌بود خود این خانه که آجر به آجرش را دست به دست بوده که نهادیم نیز نمی‌بود، و این همه به واقع در دنباله‌ی همان حرف همیشه‌ی ما‌ست که معنا یافته و گفتیم ما به این اتفاق باور داریم و در راستای همین فهم است که به یکایک شما مخاطبان و خریداران توانایی های خود به چشم دوستی نویافته نگاه می‌کنیم که در آینده‌ای نه دور شریکی ماندگار خواهد بود .

فریما خلیلی

تیم کمپانی Raw

Together Everyone Achieves More
Ross Williams
نشاط باقری

مدیر  پخش بین الملل فیلم

David Parker
سحر مختارزاده

مدیر بخش تولید محتوا، پرسکیت و سایت

David Parker
آرین صوفی

مدیر بخش گرافیک

David Parker
ارغوان کریمی

کارشناس پخش بین الملل مد و فشن و مدیر پخش هنرهای تجسمی

David Parker
عسل رنجبران

مدیر داخلی

سهیل بابایی

مشاور فیلمنامه و کارگردان

David Parker
David Parker
کوشنا شاهرخی

کارگردان هنری/ عضو هیئت مدیره و رئیس دیسیپلین مد و فشن

David Parker
پدرام قره باغی

کارشناس پخش بین الملل فیلم نامه

David Parker
یاسمن ملک زاده

پژوهشگر مد و استایلیست

David Parker
ملینا فراهانی

طراح لباس و استایلیست

David Parker
ماکان حائری

مدیر اجرائی

David Parker
سعید قاسمی

کارشناس پخش مستند و انیمیشن

David Parker
آریا یزدی

 کارشناس پخش فیلم

David Parker
محمدسجاد آقاجانی

 کارشناس تولید محتوا

David Parker
 علی بنائی

 کارشناس اجرائی تولید محتوا

David Parker
فاطمه خجسته پور

 کارشناس پخش بین الملل فیلم


علی بنائی

طراح لباس و استایلیست

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

دی ان ان