پخش بین الملل فیلم در

RAW

پخش بین الملل فیلم


سالانه جشنواره‌های زیادی با رویکردهای مختلف و در سطوح مختلف در جهان برگزار می‌شوند.

هنرمندان عرصه سینما همواره سودای موفقیت‌های بین‌المللی و کسب افتخارات شخصی و ملی را برای آثارشان داشته‌اند. از همین رو مسئله پخش بین‌الملل فیلم در فستیوال‌های معتبر، مدت‌هاست در کشور ما برای صاحبین آثار به دغدغه‌ای بزرگ تبدیل شده.

حال در ابتدا بهتر است که تعریفی دقیق از پخش کننده آثار سینمایی داشته باشیم. نقشی که با تمام اهمیت‌اش متاسفانه هنوز آن‌چنان که باید، در بین اهالی سینما جا نیافتاده. در حالی که در تمام جشنواره‌ها و سایر حوزه‌های مربوطه، نقش پخش کننده هم همانند دیگر عوامل به طور مشخص تعریف شده و جایگاه ویژه‌ی خود را دارد.

فرآیند پخش بین‌الملل فیلم یک فرآیند کاملا تخصصی است که شامل شناخت کامل از تمامی جشنواره‌ها، بررسی دقیق و تخصصی آثار، ارتباط با جشنواره‌ها و ارسال و معرفی اثر به فستیوال‌های با شانس قبولی بالا است.

هر اثر هنری ویژگی‌ها و مشخصه‌های ویژه خود را دارد و باید نقشه‌ی راه منحصر به فرد خود را هم برای رسیدن به موفقیت طی کند. پس می‌توان این‌گونه گفت که پخش‌کننده‌ی خوب نقشه موفقیت اثر را می‌کشد.

ما در کمپانی "Raw" مراحل گوناگونی را برای پخش یک اثر در نظر می‌گیریم. گام نخست برای پخش فیلم مشاوره خواهد بود؛ کارشناسان ما به هر ترتیبی پاسخگوی شما بوده و با مشاوره رایگان شما را با کلیت موضوع آشنا کرده و به شما برای رسیدن به هدفمندترین انتخاب ممکن کمک خواهند کرد.در این مرحله ما میزبان‌تان خواهیم بود و به اتفاق به تماشای اثر مورد نظر خواهیم نشست؛ و بی‌شک در این مرحله خود اثر و خواست و نگاه سازندگان آن است که تعیین‌کننده بوده و مبنای استراتژی ما را در پخش بین‌المللی آن اثر خواهند ساخت. به هر ترتیب ما در کمپانی "Raw" فضایی دوستانه بر مبنای تعامل به وجود آورده‌ایم و بر ‌این باوریم که در صورت پذیرش پخش هر اثری، می‌باید آن اثر را از آن خود بدانیم که می‌دانیم و به عنوان همکاری دغدغه‌مند، همدلانه در کنار سایر عوامل فیلم می‌ایستیم.


 پخش بین‌الملل فیلم در کمپانی Raw:


ارائه آثار به فستیوال‌ها صرفا یک فرآیند ثبت‌نام ساده نخواهد بود و تیم پخش برای معرفی کامل اثر شما به فستیوال با برنامه‌ریزان فستیوال‌ها به طور مداوم در مکاتبه و ارتباط خواهند بود.

فرآیند پخش فیلم بر طبق یک قرارداد رسمی در مدت یک سال انجام خواهد شد که در این مدت تمرکز تیم بر تعداد جشنواره‌ها نیست و کیفیت و استراتژی پخش را در نظر گرفته خواهد شد. این فرآیند از طریق تمامی پلتفرم‌های موجود برای ثبت‌نام فستیوال ها انجام خواهد شد. مکاتبه برای فستیوال‌های دارای ورودی برای گرفتن کد ابطال و تخفیف برای ارائه اثر به صورت رایگان یا با هزینه کمتر انجام می‌شود.

تکمیل پرسکیت و پرزنت درست اثر برای فستیوال‌ها برای گرفتن بهترین نتایج برای فیلم از موارد حائز اهمیت برای ارائه آثار به جشنواره‌هاست. لذا از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت ‌کمپانی "Raw" پوشش خبری کامل از پذیرش جشنواره‌ها در وب‌سایت و صفحات فضای مجازی و اطلاع رسانی کامل از وضعیت پخش به صورت گزارش ماهانه است. گزارش‌دهی فرآیند پخش بین‌الملل به صورت ماهانه به همراه اعلام وضعیت اثر در هر جشنواره خواهد بود. به این ترتیب فیلمسازان به طور کاملا شفاف در طول مدت همکاری در جریان امور قرار گرفته و بر روند اجرا شدن آن نظارت خواهند داشت و نظر خود را اعلام خواهند کرد؛ موفقیت حداکثری و هرچه بیشتر دیده‌شدن آثار هدف مشترک ما بوده و همگی برای تحقق این مهم است که می‌کوشیم.
فعالیت‌های ما در این حوزه:


. مشاوره و بررسی آثار

. معرفی و ارسال آثار به جشنواره‌های مرتبط سراسر جهان

. انجام کلیه خدمات پس‌تولید فیلم برای بالا بردن سطح کیفی (طراحی پوستر، اصلاح رنگ و نور، تدوین، موسیقی و صداگذاری)

. ارائه کامل پکیج پرس‌کیت

. طراحی کاتالوگ فیلم برای ارائه حرفه‌ای اثر

. ترجمه و تهیه و تنظیم زیرنویس

. طراحی و ساخت وب‌سایت برای فیلم و هنرمند

. دریافت ووچر و تخفیف از فستیوال‌ها و تخصیص آن به آثار در حال پخش

. دریافت مجوز نمایش اثر برای اکران و پخش فیلم مدارک مورد نیاز جهت پخش بین الملل فیلم

از پخش بین الملل فیلم در RAW بیشتر بدانید : 

کلیپ معرفی خدمات ما در این بخش

نمونه کار


قصیده گراز

قصیده گراز

فیلم کوتاه قصیده گراز کارگردان: اسماعیل رمضانی تهیه کننده: علیرضا آغاز

31فروردین
چمدان

چمدان

فیلم کوتاه "چمدان" نویسنده و تهیه کننده: مصطفا کوشکی کارگردان: هستی حسینی مدیر فیلمبرداری: حمید مهر افروز بازیگران:صحرا اسد...

31فروردین
زندگی زن

زندگی زن

فیلم کوتاه "زندگی زن" بازیگران: عاطفه اکبری، عاطفه کوشکی، پویا انصاری، حسنی بیاتی نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: مصطفا کوشکی ...

31فروردین
باد شیشه را می لرزاند

باد شیشه را می لرزاند

فیلم کوتاه " باد شیشه را می لرزاند" بازیگران: شهروز دل افکار، مجتبی پیرزاده، عاطفه کوشکی، صدرالدین زاهد نویسنده: مهدی کوشکی کا...

31فروردین
قدرت

قدرت

فیلمنامه قدرت نویسنده: مائده عباسی

31فروردین

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN