تولید محتوا و پرسکیت در

RAW
پرسکیت یا کیت خبری (Press kit)


با گسترده شدن شبکه ­های اجتماعی، فضای وب و پلتفرم ­های گسترده پخش فیلم و آثارهنری، فضای رقابتی در این حوزه به صورتی­ست که معرفی یک اثر هنری نمی­تواند تنها محدود به ارائه­ ی پوستر و معرفی عوامل باشد. با توجه به این موضوع و سیاست­ های جدید جشنواره­ های مختلف در انتخاب آثار، کمپانی Raw این نیاز را دید تا با ایجاد یک فضای حرفه ­ای، امکان رقابت بهتر آثار در حوزه ­ی بین ­الملل را فراهم کند. ازاین جهت تولید کیت خبری برای ارائه­ ی حرفه ­ای یک اثر، به یکی از اصلی­ترین زیرمجموعه ­های پخش بین ­الملل آثار تبدیل شد.


سحر مختارزاده/ کارشناس پرسکیت و تولید محتوای کمپانی بین ­المللی Raw

پرسکیت یا همان کیت خبری مجموعه ­ایی ازمحتوای تولیدی به­ صورت تصویری، ویدئویی و متنی است که به معرفی اثر به فستیوال­ها برای آماده سازی آن جهت اکران در سطح بین ­الملل کمک می­کند.

این پکیج شامل اطلاعاتی کلی به همراه جزییات ضروری است، که معمولا با عنوان فیلم و پوستر آن و معرفی کامل عوامل شروع می­شود و در ادامه با ارائه­ ی خلاصه فیلم، بیانیه کارگردان و مصاحبه با کارگردان در خصوص موضوع و دغدغه­ ی فیلم ادامه پیدا می­کند. ارائه ­ی عکس­های پشت صحنه و مشخصات فنی اثر نیز به توضیح درست آن کمک می­کند.

ارائه­ ی یک یا چند نقد هوشمندانه از اثر نیز گاهی موجب ترغیب داوران فستیوال­ها برای دیدن دقیق­تر اثر     می­شود.

هم­چنین درطراحی یک کیت خبری، انتخاب موضوع مناسب برای ارائه ­ی بهتر اثر که مطابق با محوریت داستان و ایده ­ی کارگردان است اهمیت ویژه­ ای دارد. برای مثال، برخی از آثار ممکن است موضوعی مشابه با یکی از دغدغه ­های اصلی جامعه داشته باشند که در این صورت ارائه ­ی اخبار مشابه، آمار و ارقام و جامعیت موضوع در یک جغرافیا، کمک زیادی به پرزنت بهتر اثر در سطح بین­ المللی خواهد کرد.

پکیج خبری می­تواند در قالب یک کاتالوگ، به صورت یک فایل دیجیتالی با رنگ بندی و طراحی متناسب با کانسپت فیلم یا اثر باشد. هم­چنین طراحی وبسایت، ایجاد فضای اینستاگرام برای اثر و یا خبرگزاری­ها، بسته به محتوای خبر و نوع آن فضاهای مناسبی برای خلق پروسه ­ی پرسکیت اثرهستند.

تیم کمپانی بین المللی Raw در تلاش است که با ارائه­ ی یک پکیج خبری خلاقانه و دقیق در حوزه پخش آثار، نوید بخش فضایی حرفه­ ای و کامل به مشتریان خود باشد.


خدمات ما در این حوزه:- طراحی کاتالوگ پرسکیت

- طراحی وب­سایت برای اثر و یا صاحب آن با پشتیبانی یکساله جهت ارائه کیت خبری و سئو

- نقد فیلم

- طراحی صفحه در سایت کمپانی Raw و پوشش تمامی اخبار مرتبط با فیلم

- ایجاد فضای خبری درخصوص جوایز و افتخارات فیلم در قالب خبرگزاری­های داخلی و دو زبانه

- ایجاد فضای خبری در قالب اخبارمشابه با موضوع فیلم از دیدگاه جامعه شناسی و جغرافیایی

- مصاحبه با کارگردان اثر


از پرسکیت در RAW بیشتر بدانید : 

کلیپ معرفی خدمات ما در این بخش

نمونه کار


  شناور

  شناور

  فیلم سینمایی شناور تهیه کنندگان: رضا دادویی، میثم طوسی کارگردان: شهاب آلدین حسین پور لینک پرسکیت: https://rawco.ir/en/press-kit/Movie...

  27دی
  1133

  1133

  فیلم کوتاه 1133 کارگردان: هوری شفیعیون لینک پرسکیت: https://rawco.ir/en/press-kit/Short-film/1133-short-film

  27دی
  بهمن

  بهمن

  فیلم کوتاه بهمن نویسنده و کارگردان: علی کاظم زاده لینک پرسکیت: https://rawco.ir/en/press-kit/Short-film/Avalanche-short-film

  27دی

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN