پروژه های تبلیغاتی در

RAW


تبلیغات :


به موضوع تبلیغات میتوان با رویکرد ها و شیوه های بسیار متفاوتی نگاه کرد و می توان تعاریف بسیار گوناگونی از یک تبلیغ کارآمد و با کیفیت داشت . کمپانی RAW بر این باور است که تبلیغات به مثابه ارتباطی میان هنر و صنعت با تحلیل و استراتژی مناسب است . در بستر تبلیغات همواره دو رویکرد وجود دارد ، برخی خواهان تاثیر کوتاه مدت و زود بازده اند و برخی دیگر خواهان ماندگاری طولانی مدت پیام شان در ذهن مخاطب هستند . به این منظور روش ها و رویکردهای گوناگونی وجود دارد ، بسیاری از افراد به صورت پراکنده در بسترهای مختلف تبلیغاتی محصولشان را معرفی می کنند که متاسفانه این رویکرد پاسخگوی نیاز آنها برای معرفی و ارائه ی محصولاتشان به مخاطب مورد نظر نیست .
تبلیغات علاوه بر گسترده بودن نیاز به جهت دهی مناسب برای ماندگاری و تاثیر بیشتر در ذهن مخاطب دارد و این جهت دهی مستلزم برنامه ریزی و طراحی دقیق است در واقع باید روش ایجاد یک کمپین تبلیغاتی موفق را در پیش گرفت .
کمپانی RAW با ارائه ی پکیج های متفاوت در تمامی زمینه های تبلیغات سعی در صرفه جویی در وقت و انرژی شما دارد .در این راستا این طرح نامه شامل پیشنهادهایی برای معرفی بیشتر و بهتر برند شما می باشد .اجرای پروژه ی تبلیغاتی در یک نگاه :


فعالیت تبلیغاتی امری کاملاً تخصصی است ، این تخصص علاوه بر ابزار حرفه ای ، مستلزم ایده های کارآمد و چگونگی ترکیب المان ها برای داشتن خروجی خیره کننده می باشد .
امروزه تکنیک های سنتی بازاریابی جای خود را به استراتژی هایی داده اند که توسط ذهن های مدرن طراحی و اجرا می شوند .
کمپانی RAW با بررسی بسترهای مختلف بهترین طراحی تبلیغاتی را برای شما انجام می دهد ، به این منظور سطح آماری بیشترین بازدهی برای دیده و یا شنیده شدن برند شما در رسانه ها و محل هلی مختلف آنالیز می شود و پس از بررسی کامل بازار هدف مخاطبان طراحی استراتژی خلاق تبلیغاتی با مناسب ترین هزینه ها صورت می گیرد و ایده آل ترین پکیج به شما پیشنهاد می شود .

همکاران ما در حوزه تبلیغات

  تبلیغات در کمپانی RAW


امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، جستجو در اینترنت بستری در راستای سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز افراد جامعه بوجود آورده است و آگاهی شرکت ها و کارخانجات نسبت به این موضوع در حال افزایش است . به منظور حضور در رده های بالای تبلیغاتی پارامترهای مختلفی مورد نیاز است ، از این رو داشتن استراتژی و طراحی تبلیغاتی حائز اهمیت می باشد . با توجه به مطرح شدن بحث استایلینگ و یا طراحی هویت برند در زمینه های مختلف ساختمان اداری و یا محیط ، لباس ، مدیریت ، پرسنل و محصولات جایگاه اقتصادی و اجتماعی شرکت ها در سطح بالایی قرار میگیرد و طبیعتاً هر کمپانی خود را لایق بهترین ایده های تبلیغاتی با کیفیتی در خور ، جهت مطرح شدن بیشتر میداند .
این ایده ها از راه های مختلف مجازی شامل طراحی وب سایت اختصاصی برند شما ، افزایش SEO و پشتیبانی یکساله ، تولید 3D از محصولات برای بارگذاری در سایت به منظور معرفی با کیفیت بالاتر ، طراحی و تولید مستند جهت معرفی برند ، تولید محتواهای تصویری از طریق ویدئو ، تیزر ، ویدئو آرت ، کاتالوگ های دیجیتالی و چاپی ، عکاسی صنعتی ، تصاویر گرافیکی و موشن گرافیک و همچنین محیطی شامل برگزاری مینی کمپین ، همایش ها ، نمایشگاه و  غیره اجرا می شوند .
کمپانی RAW با در نظر گرفتن رتبه ی شرکت شما در بحث کیفیت مایل است از طریق تیم خلاق خود کانسپت غربال شده و تاثیرگذار برای شما طراحی کند .


فعالیت های ما در این حوزه :
- استراتژی و ارائه ی بریف
- گرافیک و برندینگ / طراحی لوگو و اوراق اداری / طراحی کاتالوگ / طراحی بیلبورد / بسته بندی محصول
- ساخت فیلم صنعتی و تیزر
- طراحی و اجرای انواع تبلیغات شهری
- طراحی گرافیکی / 2D و 3D
- استایلینگ / طراحی هویت برند در محیط و لباس
- طراحی وب سایت و انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ / اینستاگرام ، لینکدین

بخشی از سوابق کمپانی RAW 


- شرکت یاران توسعه بهشهر
- شرکت ساپرا تجارت فرداد
- شرکت آذر ماکارون
- لبنیات صالح
- شرکت نیک کالا
- اسنوا
- لوازم خانگی ایپوهوم
- دوره آموزشی یونیتیک
- شرکت فاروس
- شرکت سینتکس
- سایت آپارات

Empty
Click + to add content
Empty
Click + to add content

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN