پخش بین الملل آثار مد و فشن در

RAW


پخش بین الملل پورتفولیو مد و فشن:


ما در کمپانی بین‌المللی "RAW" این خلاء را در بستر مد و فشن در سطح جزء و گسترده شاهد هستیم که این حوزه در قالب رقابت‌ها و دانشگاه‌های بین‌الملل، بسیار جای فعالیت و پیشرفت برای هنرجویان و هنرمندان داخلی را دارد که ما سعی در همکاری وهمینطورقصد ایجاد نقطه اتصالی برای حمایت از شرکت‌کنندکان و فعالان این عرصه را داریم.

‌به‌ واسطه این همکاری و شرکت در رقابت‌ها امتیاز‌هایی برای شرکت‌کنندگان از سمت جشنواره‌ها بوجود می‌آید اعم از :

امکان دعوت هنرمند به جشنواره، نامزد و یا برنده شدن در فستیوال، جوایز مالی و پیشنهاد‌های همکاری و غیره

از صفر تا صد مراحل شروع پورتفولیو / نحوه‌ی اجرا / ارائه‌ی آثار با‌توجه به پارامتر‌هایی که باید طبق آن آثار ارائه شود تا در چارچوب فستیوال باشد را به هنرمندان و هنرجویان عزیز پله به پله خواهیم گفت و در ثبت‌نام آثارشان و پیشبرد کار‌های اجرایی همراه و پشتیبان شرکت‌کننده خواهیم بود.

چراکه با توجه به دانستن اصول، اجرایی کردن آثار طبق استاندارد‌ها و همینطور ارائه اثر در زمان مقرر و قبل از تاریخ اتمام ارسال از وظایف اصلی ما برای موفقیت بیشتر است.

گزارش‌دهی جشنواره‌های ثبت‌نام شده و همینطور ثبت‌نام‌های دانشگاهی نیز به طور ماهانه خواهد بود تا شما در جریان کامل و شفاف از وضعیت آثار خود قرار بگیرید.

تلاش ما برای بهتر دیده شدن آثار شما ، تلاشی حداکثری خواهد بود چراکه به واسطه همکاری دوطرفه‌ی ما نتیجه و ثمره‌ی پیشرفت صد درصدی کار هدف مشترک هردوی ماست.


ارغوان کریمی / کارشناس پخش بین الملل طراحی مد و فشن کمپانی "RAW"

همواره فستیوال‌ها و مسابقات متعددی با عناوین متفاوت در سطح جهانی برگزار می شود.

هنرمندان و هنرجویان مد و فشن و طراحی پارچه و به طور‌کلی علاقه‌مندان به این حوزه‌ها می‌توانند با شناخت مسیر و داشتن راهنما برای آثار خود در سطح استاندارد‌های جهانی فعالیت کنند و با همراهی تیم کمپانی"RAW" آثار خود را در قالب فستیوال‌ها و دانشگاه‌ها معرفی کنند و اجراهای خود را در معرض نمایش و داوری قرار دهند.

قرار گرفتن در این جریان حداقل دستاوردی که برای فرد شرکت کننده دارد ، امتیاز و اعتبار قابل توجه ای است که برای رزومه کاری و هنری فرد شرکت کننده به همراه دارد و اعتبار هنری برای ورود به بازار کار را ایجاد می کند و همین‌طور اگر شرکت‌کننده قصد مهاجرت داشته باشد برای او وزنه ای اعتباری در موفقیت بیشتر به ارمغان می آورد.

هم‌چنین اگر در مراحل جشنواره و مسابقات پیش برود، امکان نامزد شدن و یا برنده شدن برای او سکوی پرتابی برای رشد بیشتر و چشمگیر در این حوزه برای شرکت‌کننده رقم خواهد خورد.


از مد و فشن در RAW بیشتر بدانید : 

 معرفی خدمات ما در این بخش

فعالیت‌های ما در این حوزه :


. مشاوره با مدرسین حوزه طراحی مد و لباس برای طراحی و ارائه‌ی پورتفولیو در سطح بین الملل

. تصویر سازی دیجیتال و دستی اثر در پورتفولیو

· ترجمه شناسنامه اثر و پرس‌کیت

. عکاسی از نمونه لباس دوخته شده با توجه به کانسپت کالکشن

· طراحی گرافیک و صفحه‌بندی مناسب پورتفولیو

· تهیه‌ی تیزر و پرزنت حرفه‌ای اثر

· ثبت‌نام در فستیوال‌ها و دانشگاه‌های خارجی مد و فشن، معرفی و ارائه‌ی اثر در تمامی کشورهای جهان به منظور دریافت اقامت هنری و تحصیلی به واسطه دانشگاه‌ها و شرکت ها

. پیگیری و ارائه گزارش کار به شرکت کننده

. شروع ارسال آثار/ثبت‌نام/ روند و نتیجه‌ی مسابقات


 مدارک مورد نیاز پورتفولیو طراحی لباس، مد و فشن

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

DNN