سوالات متداول شما از ما در

RAW

در صورتی که طرح شما تایید کمپانی را برای تهیه و سرمایه‌گذاری کسب نکند، کمپانی ما در راستای حمایت از فیلم‌سازان مستقل می‌تواند عوامل حرفه‌ای سینمایی و گروه حرفه‌ای تولید را به شما معرفی یا در اختیار شما قرار دهد و هزینه‌های اجرای اثر را تا حد ممکن کاهش دهد.

در مرحله اول همکاران فیلم‌ساز با ارسال طرح فیلم‌نامه برای کارشناسان و دریافت مشاوره تخصصی از دپارتمان تهیه و تولید باید تایید اولیه کمپانی را دریافت کنند. پس از تایید اولیه می‌توانند با پر کردن نمونه فرم برآورد تولید و کسب تایید نهایی با همکاری کمپانی "را" مراحل تهیه و تولید را به منظور ساخت و اجرایی شدن پروژه آغاز کنند.

در ابتدا تیم پخش آثار شما را بررسی می‌کنند و با بررسی هر فیلم به صورت مجزا آن را در دسته‌بندی کیفی خود قرار می‌دهد. این دسته‌بندی مشخص می‌کند پخش در چه فستیوال‌هایی می‌توانند نتیجه‌بخش باشند. بر طبق رتبه کیفی اثر، استراتژی برای فیلم شما طراحی می‌شود. تیم پخش کمپانی به آثار در حال پخش این امکان را می‌دهد که در هر وب‌سایت و پلتفرم ثبت‌نامی امکان ثبت‌نام را داشته‌ باشند. گاه فستیوال‌ها از طریق پلتفرم‌های ثبت‌نام آثار شرکت‌کنندگان را دریافت می‌کنند و گاه ترجیح می‌دهند به صورت مستقیم از طریق وب‌سایت اختصاصی فستیوال ثبت‌نام داشته باشند. ما در کمپانی را تمامی پلتفرم‌ها و وب‌سایت‌های ثبت‌نان را به صورت کامل پوشش می‌دهیم تا شرکت در هیچ فستیوالی برای آثار ما غیرممکن نباشد.
در خصوص مقوله پخش بین‌الملل تئاتر نیز آنچه که بیشتر مطرح می‌گردد ارتباطات بین‌الملل و مکاتبات همه‌جانبه و رسمی با فستیوال‌های مربوطه است.

در مقوله پخش بین‌الملل، صرفا کیفیت بالای فیلم ساخته شده شرط کافی برای راه‌یابی به فستیوال نیست. همان‌طور که بارها در بزرگترین فستیوال‌ها شاهد انتخاب آثاری بودیم که بر خلاف نظر منتقدان و کارشناسان سینمایی، استانداردهای همیشگی جشنواره را نداشته است. در اینجا می‌بینیم آنچه که به کسب نتایج عالی برای فیلم در مبحث بخش کمک می‌کند، ارتباط پخش کننده و مکاتبه با فستیوال و تکمیل پرس‌کیت و نحوه ارائه اثر است.نحوه صحیح ارائه پرس‌کیت اثر برای هرچه بهتر معرفی کردن آن اثر به فستیوال تاثیر بسزایی دارد.

ما در کمپانی "را" برای حمایت از همکاران فیلمساز  و کارگردانان مستقل در حوزه فیلم و تئاتر شرایط پرداخت اقساطی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. همچنین همکارانی که توان پرداخت این هزینه را حتی به صورت اقساطی نداشته باشند می‌توانند قرارداد پخش بین‌الملل خود را در بازه زمانی‌ای کمتر از یک سال با مبلغ کمتر به امضا برسانند.

آثاری که با بررسی و امتیازدهی تیم پخش و کارشناسان سینمایی ما مورد تایید برای پخش در فستیوال‌های معتبر و دارای رتبه A باشند، می‌توانند از تخفیف‌های مناسبی جهت پخش بهره‌مند گردند.
همچنین کمپانی را در نظر دارد برای حمایت از فیلم‌سازان جوان و مستعد امکان استفاده از تخفیف ۵۰% را به فیلمسازان زیر ۲۰ سال بدهد.

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

دی ان ان