پخش بین المللی موزیک و موزیک ویدئو در

RAW

پخش بین المللی موزیک و موزیک ویدئودر سرتاسر دنیا به صورت سالانه جشنواره‌های زیادی در حوزه‌های مرتبط با موسیقی برگزار می‌شوند و متاسفانه تاکنون هنرمندان این عرصه در کشور ما کمتر به فکر کسب افتخارات بین‌المللی افتاده‌اند، که یکی از علل آن خلا پخش‌کننده معتبر در این حوزه بوده است‌. و این در حالی است که داشتن افتخارات بین‌المللی برای هنرمندان به ارتقای اعتبار هنری ایشان کمک شایان توجهی خواهد کرد.
حال در ابتدا باید تعریف مناسبی از جشنواره‌های مخاطب این عرصه داشته باشیم. ورود به جشنواره‌هایی که در حوزه تخصصی موسیقی فعالیت می‌کنند هم در دسته بررسی قطعه مربوطه و هم در دسته موزیک ویدئو امکان‌پذیر است که فرآیند پخش اثربا بررسی تخصصی آثار و تناسب آن با فستیوال‌ها انجام ‌می‌گیرد.
همچنین در حوزه پخش موزیک ویدئو فارغ از جشنواره‌های بین‌المللی موسیقی می‌توان در حوزه جشنواره‌های سینمایی که دسته رقابتی در حوزه موزیک ویدئو دارند نیز وارد شد.
ما در کمپانی Raw با تمرکز بر پخش آثار در حوزه موسیقی به منظور معرفی هنرمندان این عرصه کشورمان سعی در نمایش آثار این هنرمندان عزیز در سطوح بین‌المللی را داریم.
تیم پخش ما با تمامی فستیوال‌های مرتبط با اثر برای برقراری ارتباط و دریافت تخفیف و ووچر برای ورودی جشنواره‌ها برای آثار وارد مذاکره شده تا بتوانیم آثارمان را به فستیوال‌های مورد نظر برسانیم.


یزدان شادافزا- مدیر پخش بین‌الملل موزیک و موزیک ویدئو در کمپانی Raw:


ارائه آثار هنری در حوزه موسیقی به جشنواره‌ها صرفا به راحتی دسترسی به یک یا چند پلتفرم خاص نیست بلکه با بررسی‌های انجام شده در تیم پخش ما دسترسی به هریک از این فستیوال‌ها مسیر متفاوتی دارد که نیازمند به مکاتبه و ارتباط دائمی با جشنواره‌هاست.
فرآیند پخش موزیک و موزیک ویدئو بر طبق یک قرارداد رسمی در مدت یک سال انجام خواهد شد. این فرآیند از طریق تمامی پلتفرم‌های موجود برای ثبت‌نام فستیوال‌ها انجام خواهد شد. مکاتبه برای فستیوال‌هلی دارای ورودی برای گرفتن کد ابطال و تخفیف برای ارائه اثر به صورت رایگان یا با هزینه کمتر انجام می‌شود.
تکمیل پرس‌کیت و پرزنت درست اثر برای فستیوال‌ها برای گرفتن بهترین نتایج برای یک اثر هنری از موارد حائز اهمیت برای ارائه آثار در جشنواره‌هاست. لذا از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت کمپانی Raw پوشش خبری کامل از پذیرش جشنواره‌ها در وب‌سایت و صفحات مجازی و اطلاع‌رسانی کامل از وضعیت پخش به صورت گزارش ماهانه است. گزارش‌دهی فرآیند پخش بین‌الملل به صورت ماهانه به همراه اعلام وضعیت اثر در هر جشنواره خواهد بود. این ترتیب صاحبان آثار به طور کاملا شفاف در طول مدت همکاری در جریان امور قرار گرفته و بر روند اجرا شدن آن نظارت خواهند داشت و نظر خود را اعلام خواهند کرد؛ موفقیت حداکثری و هرچه بیشتر دیده شدن آثار هدف مشترک ما بوده و همگی برای تحقق این مهم است که می‌کوشیم.فعالیت‌های ما در این حوزه:


مشاوره و بررسی آثار
معرفی و ارسال آثار به جشنواره‌های مرتبط سراسر جهان
انجام کلیه خدمات تولید موزیک ویدئو
ارائه کامل پکیج پرس‌کیت
طراحی کاتالوگ و کاور برای ارائه حرفه‌ای اثر
خدمات ترجمه و تهیه و تنظیم زیرنویس
طراحی و ساخت وب‌سایت برای هنرمند
دریافت ووچر و تخفیف از فستیوال‌ها و تخصیص آن به آثار در حال پخش

" RAW " مجموعه‌ای از فعالیت های هنری و تبلیغاتی‌ست که مدتی‌ست در زمینه های مختلف هنری فعالیت می‌کند. آنچه این مجموعه را که از تهیه و تولید انواع مستندها و ساخت و پخش فیلم و تئاتر تا تبلیغات به هم مرتبط کرده و در کنار هم قرار داده، یک واژه است و همین: هنر!

دی ان ان